VII Салетинська Зустріч Молоді на Україні

„Вкорінені у Христа” – це девіз VII Салетинської Зустрічі Молоді на Україні. Така зустріч відбувається щорічно у Санктуарії Матері Божої Салетинської в Лановичах у Львівський Архідієцезії. У цьому році молодь, яка приїхала в Лановичі з’єднувалася духовно з молодими зібраними в Мадриді зі Святішим Отцем Бенедиктом XVI на Всесвітніх Днях Молоді. У зустрічі взяла участь молодь з салетинських парафії на Україні (Лановичі, Буськ, Нікополь і Запоріжжя) а також молодь зі Львова, Червонограду, Кам’янки Бузької, Турки, Самбора, Сусадович, Кресович, Міжиньця та інших.

DSC_8400

У четвер, в день початки Зустрічі на св.. Месі ми роздумували тему молитви яка „укорінює” нас в Христа. Увечері ми оглянули фільм „Кароль. Людина, який став Папою Римським”. На закінчення дня була молитва св.. розарії. П’ятниця, то можна так сказати „день зосередженості”. Вранці ми співали утреню, по ній конференція на тему Євхаристії, виголошена через о. Миколу Лесківа з Червонограду і зустрічі „в траві” тобто роздуми на тем, що торкнулися в конференції в малих групах. Центральним пунктом дня була Євхаристія, виконувана опівдні саме під головуванням о. Єпископа Леона Малого з Львова, який скерував до зібраної молоді слово. Після полудня семінарист Михайло Трач MS і постулант Ян Строгуш разом з молоддю з Ланович представили прекрасну сценку, що зображає одкровення і Послання з Ля Салет. Молоді актори показали, чудовий задум як свідки з’явлення  мали передати історію одкровення. Була також нагода б в групах поділитися змістом оглянутого спектаклю. Увечері, разом з прихожанами з Łanowic ми пройшли через село відправляючи 2-годинну Хрестову Дорогу, закінченою в костелі обожнюванням Хреста, що тривало до пізніх нічних годин. Тихе обожнювання переплітав спів самбірсько – буської музичної групи і читані тексти Євангелія.

DSC_8484

DSC_8809

Суботу розпочала утреня і конференція сестри Кароліни із Згромадження Сестер Служебнічок. Темою було християнське свідчення. У групах ми розмовляли про те, хто в нашому житті виявився свідком, який потягнув мене до слідування за Христом дорогою віри. Опівдні ми зустрілися з Христом на Євхаристії а після обіду і Коронці до Божого Милосердя розпочався час радості і забави пов’язаний з наукою інтеграційних танців. Увечері ми приймали гостей семінаристів з Львівського Семінару, які концертували запрошуючи всіх до спільного співу. Після вечері ми прославляли Марію з Ля Салет спеціальним богослужінням і процесією з фігурою Божої Матері, по якої греко-католицький священик з Берегів разом зі своєю молоддю провів молитву Акафіст до шани Богородиці. Останнім пунктом дня було обожнювання Пресвятих Таїнств, під час якої кожен міг підійти до монстранції і тримаючи на ній руки сказати Ісусові те все що „лежить” на серці. Кожен по такій молитві отримав також індивідуальне благословення Пресвятими Дарами. Те виняткове обожнювання, що перепліталося співом, закінчилося по 3:00 год. уночі. Неділя це закінчення зустрічі. На св.. Месі ми дякували Ісусові і Його Матері, за те що нас знову зібрали при собі. Ми чекатимемо наступної зустрічі через рік. Але раніше ми зустрінемося в меншому гроні організаційної групи зустрічі, яка зав’язалась в цьому році. Перша зустріч вже у вересні в Буську.

 Місіонери  Салетини, працюючі на Україні

Invalid Displayed Gallery