Волонтери з Польщі у нашій парафії

SONY DSC

Уже вшосте, протягом другого тижня липня, учні дольношльонських шкіл разом зі своїми вихователями вирушають на Креси впорядковувати місця польських поховань. Цього року у цій акції від Польського Телебачення та Відділу Освіти у Вроцлаві під назвою „Бережи могили прадідів від забуття” бере участь близько 800 волонтерів, які впорядковують 85 кладовищ у Західній та Центральній Україні.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

З 9 по 17 липня група волонтерів з 26 осіб відівідала також і нашу парафію. Учні Гімназії №1 в Новій Руді з директоркою п. Данутою Маркушевською, а також учні гімназії в Югові разом із своїми вихователями протягом кількох днів впорядковували польські могили, в тому числі на кладовищах в Буську та Бродах. Щиро дякуємо молоді, вихователям та організаторам цієї акції за їх велику працю, яку вони вклали у відновлення давньої величі місць поховань такої великої кількості поляків.

SONY DSC

SONY DSC

Дякуємо також і меру міста Нова Руда, пану Томашу Кілінському, а також отцю Кшиштофу Качмареку – настоятелю з Югова, та отцю декану Єжи Косу – настоятелю з Нової Руди – за слова підтримки та добрі побажання, а також за допомогу нашій парафії.