І Причастя

30 червня 2021 р. перед Службою Божою в 12 год., в урочистість Пресвятої Трійці на вході до нашого Храму, діти отримали благословення від настоятеля парафії, о. Яна Стахури MS і від батьків. Під час Літургії діти разом із батьками принесли дари Господу.

Урочистість Першого Причастя – це завжди дуже зворушлива подія, яку з трепетом переживають не тільки діти, але й батьки, і всі присутні на святковій Літургії. Перед Причастям дітки відрікшись від злого, визнали свою віру і пообіцяли постійно зростати в святості.

Під час урочистої проповіді о. настоятель наголосив, що Господь, залишив нам Себе самого в Євхаристії. Приймаючи  Його найдорожче тіло і кров , отримуємо його Любов. Ця любов означає, що ми маємо зберігати спокій не тільки тоді, коли у нас все добре, і навколо немає проблем. Тобто, незважаючи на всі зовнішні проблеми і труднощі, з якими зустрічаємося в нашому житті, мир Господній є завжди з нами в глибинах нашої душі.

На завершення урочистості батьки подякували настоятелю парафії а також о. Андрію, який приготував дітей до причастя і брату Тадеушу.