img56Починаємо на хрестику

B ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3) Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі!
ЦАРЮ НЕБЕСНИЙ, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповнясш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші.
Від Великодня до Вознесіния замість молитви „Царю Небесний”: Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував. (3)

rozan_1На першому великому зернятку

ВІРУЮ в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба й землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, единородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворного, що від Отця (і Сина) ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрищення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На першому малому зернятку

Слава Отцю, що нас сотворив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
БОГОРОДИЦЕ ДІВО, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

На другому малому зернятку:
Слава і Сину, що нас відкупив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Богородице Діво…
На третьому малому зернятку: 
Слава і Святому Духові, що нас просвітив, і в святій вірі утвердив нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Богородице Діво…

Проказуємо

СЛАВА ОТЦЮ, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

На великому зернятку заявити Перше Таїнство. Тоді

ОТЧЕ НАШ, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

На десятьох малих зернятках

БОГОРОДИЦЕ ДІВО, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

На кінець десятки

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
О, МІЙ ІСУСЕ, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, провадь всі душі до неба, особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя.

Заявити наступне таїнство

Отче наш… 10 Богородице Діво… і так далі.

На кінець вервиці (глас 6)

ДОСТОЙНО є воістину* величати блаженною Тебе, Богородицю,* всеблаженну і пренепорочну,* і Матір Бога нашого.* Чеснішу від херувимів * і незрівнянно славнішу від серафимів, * що без зотління Бога Слово породила,* сущу Богородицю, Тебе величаємо.

 

Rosary_2006-01-16ДОДАТКОВІ МОЛИТВИ

ПІД ТВОЮ МИЛІСТЬ прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбави нас, єдина чиста і благословенна. Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші. Всі небесні Сили, святі Ангели й Архангели, моліть Бога за нас, грішних. Святі славні і всехвальні Апостоли, Пророки, Мученики і всі Святі, моліть Бога за нас, грішних. ІУповання нам – Отець, прибіжище наше – Син, і Покровитель нам – Дух Святий. Тройце Свята, Боже наш, слава Тобі. tB ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

ТАЇНСТВА ВЕРВИЦІ

Радісні – понеділок і вівторок.
Світлі Таїнства – в четвер.
Страсні Таїнства – в середу і п’ятницю.
Славні Таїнства – в суботу і неділю.