Школа Християнського життя

Нещодавно у Буську відбулася непересічна подія – парафіян різних конфесій зібрала Школа Християнського Життя і Євангелізації, яку запросив пробощ парафії св. Станіслава о.Ян Стахура.

Заняття тривали 3 дні з п’ятниці по неділю. Спраглі Божого Слова надбужанці, вчилися в тиші чути голос Божий, слухали реколекційні науки, які провадив засновник школи, відомий капуцин – брат Петро Куркевич разом з сестрою Боженою з Хорватії та волонтерами.

Ця школа була започаткована у 1998 р. Філії діють в Україні, Польщі, Білорусії, Росії, Латвії, Литві, Чехії та Болгарії та Америці. Програма занять була насичена та цікава. Щоденно відправлялася Служба Божа, «учні» вчилися молитви-розважання над Словом Божим, слухали лекції про Діву Марію, співали пісні прослави, вчилися входити у тишу серця і спілкувати ся з Богом. У вільний від занять час була можливість мати духовну бесіду з священником, посповідатися.

Багато молитов та розмов були присвячені тематиці миру . Засновник школи бр.Петро є також ініціатором та провідником Молитовного повстання, яке набирає обертів в Україні. Ідея полягає в тому. Аби кожного 13 числа місяця збиратися на майданах сіл та міст і спільно відмовляти вервицю в наміреннях миру в Україні згідно об’явлення Матері Божої у Фатімі 1917р. Маємо усвідомити, що молитва – це найпотужніша зброя, котра може здолати найсильнішого ворога. Тому запрошуємо надбужанців долучатися до молитовного повстання українців, озброюватися молитвою і таким чином допомагати нашим хлопцям в АТО здобувати Мир в Україні. Сподіваємося, що школа принесе плоди Духа Святого у душах бужан.

Наступна сесія школи запланована на 15-17 червня 2018 р. Запрошуємо усіх бажаючих .

за матеріалами: busknews.com.ua