baner_odpust_0САЛЕТИНСЬКА ДУХОВНА ДОПОМОГА
ПОКЛИКАННЯМ

Натхненням для засновання Салетинської Духовної Допомоги Покликанням (СДДП) є слова Господа Ісуса: „Жниво велике, а женців мало; тож благайте Господаря жнив, щоб послав робітників на Свої жнива” (Лк 10,2), котрі є закликом до молитви про нові покликання. Додатковим заохоченням є також слова Пресвятої Діви Марії, котрі сказала в Ла Салет 19 вересня 1846р.: „Отже мої діти, проголосить це для всього Мого люду”.
З’єднані у спільноті на молитві прагнемо відповісти на цей заклик та обняти духовною опікою особливо хлопців і дівчат, до котрих в серцях наш Господь Ісус Христос звертається із закликом: „Слідуй за мною” а також всіх священиків і братів Салетинів, семінаристів і кандидатів до монашого життя та Сестри Салетинки, благаючись для них витривалості на дорозі покликання.
Якщо хочеш мати участь в молитві яка підтримує це важливе діло покликань до Служби Господу Богу та приєднатися до СДДП, заповни карточку із декларацією та перешли на вказану адресу. Станеш записаним в Золоту Книгу СДДП, що означає приєднання до спільноти осіб, за яких кожного місяця буде відправлена Служба Божа.

discerning (1)


Молитва про покликання
(для щоденної молитви членів
Салетинської Духовної Допомоги Покликанням)

025099882Господи Ісусе, Ти кличеш вибраних, щоб повністю віддалися Тобі у священстві та монашестві. Зроби, просимо Тебе, щоб в їхніх серцях народилося прагнення відповісти на Твій заклик. Хай відкриються на дії Святого Духа та будуть живим знаряддям в руках Твоїх. Пресвята Марія з Ла Салет, відкрий серця багатьох молодих, щоб слідували за Твоїм Сином та звіщали цілому світу Новину про примирення. Амінь.


Декларація  Салетинської Духовної Допомоги Покликанням

pobrane

Cкачати файл