Світові Дні Молоді

З 20 по 31 липня, молодь з наших салетинських парафій в Україні взяла участь в Світових Днях Молоді. Спочатку п’ять днів ми були у Плоцьку, в родинах, де нас прийняли, як своїх дітей.

DSC_3530

DSC_3366

DSC_0007

Мали незабутні екскурсії, захоплюючі конференції, Служби Божі у різних святих місцях, прогулянки стародавнім містом, а щовечора нас чекали різноманітні концерти за участю відомих гуртів. В останній день на цій сцені побувала і молодь з України. 25 липня ми приїхали в Краків, де очікували на зустріч з Папою Франциском. Перед зустріччю ми були у Санктуарії Божого Милосердя, де пізніше побував Святіший Отець, мали змогу поклонитись мощам сестри Фаустини, яка передала світу одкровення про Боже Милосердя.

DSC_3641

DSC_0295

DSC_3668

Найбільше незабутніх вражень і позитивних емоцій отримали від зустрічі з Папою на Блонях (2 дні) а 30-31 липня побували на нічних чуваннях у Campus Misericordiae, де ночували просто неба у спальних мішках. І недільна Свята Меса з п. Франциском і трьома млн людей з усіх куточків світу, завершила Світові Дні Молоді. Велика подяка від усієї молоді з України сім’ям з Плоцька і Кракова, які гостинно приймали нас, а отцям і сестрам, які опікувались нами, низький уклін. Все те що ми пережили під час цієї подорожі, залишиться в наших серцях на все життя.