Святий Антоній, молись за нас!

Велика подія відбулася 13.06.20. в парафії смт.Олесько. Митрополита Львівський Мечислав Мокшицький посвятив земельну ділянку по вул. Замковій 20 і одночас вмурував наріжний камінь у фундамент будівлі майбутнього храму св. Антонія Падуанського. 
Для того, щоб відбулася ця подія, ми дякуємо отцям капуцинам, які на цих землях посіяли зерно культу св.Антонія. А також подяка багатьом віруючим латинського обряду, які любили і молилися на цій землі до Бога.
Наші парафіяни  багато років молилися у замковій каплиці з дозволу Б. Г. Возницького (вічна йому пам’ять….). В цьому році нас попросили не відвідувати каплицю і забрати з неї всі ікони. 
Ми мали також змогу молитися біля закритих дверей храму св.Антонія монастиря отців капуцинів (на сьогоднішній день використовується як фондосховище). Після цього, як завалився дах цього костелу нам заборонили молитися і там. Тоді парафіяни залишилися без можливості брати участь у святій літургії. Але ми знаємо, що ми діти Вселенської Церкви, яка нас не залишить…
 
Велика подяка нашому Метрополиту Львівському Мечиславу Мокшицькому за батьківську турботу про нас. 
 
Св. Антоній за життя добровільнно став убогим мандруючим монахом. Життя його з людської сторони було наповнене стражданнями, незрозумінням і засудженням людей. Коли його не хотіли слухати люди, він переповнений любов’ю до Бога не міг мовчати і проповідував тваринам. Ставалося чудо – риби визирали з води і слухали… Тоді людям ставало соромно і наверталися до Бога.
За життя св. Антонія шанували за його мудрість і безперечну святість. Вражує це, що підчас молитви він спілкувався з Ісусом в образі дитини. Цей великий Святий є для нашої парафії прикладом і заступником. Всі знають, що св. Антоній завжди є великим посередником перед Богом.
Цей рік є важким для всіх. Несприятлива погода і була в цей урочистий день нашої парафії. Дощ лив, як з відра. Але не зважаючи на важкі умови, вірні щиро молилися до Господа підчас святої Меси і коли прийшов час „agapy” (спільної учти) дощ припинився. Чи це не було чудо св. Антонія?
 
Дорогі читачі! 
Щиро просимо Вас про молитву. Просіть Господа про благословіння і єдність нашої парафії підчас будівництва нового храму на честь св. Антонія з Падви.