Празник Матері Божоі Святої Вервиці

В неділю 9.10.2011р. наша парафія відсвяткувала традиційний празник в честь Матері Божої Цариці Святої Вервиці. Цей празник свої коріння має в 1608 році, коли князь Юрій Вишньовецький подарував до побудованого ним монастиря Отців Домініканців намальований на дошці образ Матері Божої Святої Вервиці. Вже тоді образ був дуже старий. Його походження треба шукати в Візантійської Імперії.

_DSC1250

Після зруйновання домініканського монастиря образ в 1786р. перенесено, як чудотворний, до новопобудованого костелу св. Станіслава, де вірні молилися перед ним аж до 1944р. Дальших дії образу не знаємо. Імовірно що був вивезений до Польщі, але де, цього не вдалося зясувати. Образу не має, але залишився празник. Цього року прибули на нього до нас семінаристи з Львівської Архідієцезіяльної Семінарії у Львові-Брюховичах разом з о. Ректором Олегом Саламоном, котрий очолив Службу і сказав проповідь. Під час Служби наша парафія молилася за нові покликання. Прибув також настоятель з Кам’янки Бузької о. Віктор Стахув зі своїми міністрантами.

_DSC1286

На закінчення, після євхаристійної процесії довкола храму семінаристи: Іван, Олег, Володимир, Роман і Міхал заспівали і заграли для нас концерт християнської пісні. Дякуємо!!!

Invalid Displayed Gallery