ПАРАФІЯЛЬНІ  ОГОЛОШЕННЯ
Римсько-Католицької Церкви св. Cтаніслава у Буську
(Великдень – Пасха)
4 квітень 2021р.

БУСЬК:

 1. Христос Воскрес – воістину Воскрес. Це правда сьогоднішнього, найбільшого для нас Християн Свята – Пасхи. Нашу пасхальну радість продовжуватимемо через вісім перших днів пасхального часу, які називаємо Октавою Пасхи.
 2. Завтра в другий день Пасхальних Свят Служба Божа о 800 i 1200 год.
 3. У вівторок св. Меса о 1800 год.
 4. Дякую всім, котрі допомагали в приготуванні Святого Пасхального Тридення і Великодня: о. Андрію, бр. Тадеушу, схолі – Марії Кошель за спів, міністрантам, лекторам, а також за пожертвування на квіти та свята. – Нехай Воскреслий Ісус обдарує Вас своїм благословенням.
 5. На цьому тижні 9 квітня в п’ятницю – дозволяється споживати м’ясну їжу.
 6. Наступна неділя, це неділя Божого Милосердя. В  годині Милосердя о 1500 помолимося Коронкою (Вінчиком) до Божого Милосердя, та буде відправлена Свята Меса.
 7. Також від нас всім Вам і Вашим рідним і знайомим бажаємо благодаті від Воскреслого Ісуса. Перед усім бажаємо миру в нашій Україні, а кожному особисто миру Божого в серцях.
 8. У найближчому тижні:
05 Бр. Тадеуш Лущиньский
05 Валентина Цяпка
06 Галина Пастусін
06 Каріна Романко
06 Геновефа Гірняк
06 Марта Ренчка
07 Михайло Ліоненко
07 Климус Марія д.Чуба
07 Ростислав Туз
09 Володимир Кіцак

будуть святкувати свій День народження. Молімося за них… Радуйся Маріє…

 

ОЛЕСЬКО:

 1. Христос Воскрес – воістину Воскрес. Це правда сьогоднішнього, найбільшого для нас Християн Свята – Пасхи. Нашу пасхальну радість продовжуватимемо через вісім перших днів пасхального часу, які називаємо Октавою Пасхи.
 2. Завтра в другий день Пасхальних Свят Служба Божа о 1000.
 3. Дякую всім, котрі допомагали в приготуванні Святого Пасхального Тридення і Великодня: о. Андрію, міністрантам, лекторам, а також за пожертвування на свята. – Нехай Воскреслий Ісус обдарує Вас своїм благословенням.
 4. На цьому тижні 9 квітня в п’ятницю – дозволяється споживати м’ясну їжу.
 5. Наступна неділя, це неділя Божого Милосердя. В годині Милосердя о 1500 год. заохочуємо помолимося дома Коронкою (Вінчиком) до Божого Милосердя.
 6. Також від нас всім Вам і Вашим рідним і знайомим бажаємо благодаті від Воскреслого Ісуса. Перед усім бажаємо миру в нашій Україні, а кожному особисто миру Божого в серцях.