Оазові реколекції в Крисовичах

21-23 листопада 2014 р. у монастирі Сестер Служебниць НДМ у Крисовичах, відбулися оазові реколекції Руху Світло-Життя. Реколекції провів кс. Назар Білик, разом з с. Кароліною, семінаристами Володимиром і Романом та аніматорами (аніматор – особа відповідальна за групу дітей або молоді під час реколекцій). У реколекціях взяло участь понад 40 учасників з різних місцевостей: Львова, Буська, Бучача, Жовкви, Мостиськ, Пнікута та Стрілецького.

IMG_8733-700x466У перший день реколекцій, ми обговорювали методу, яку використовують у Русі Світло-Життя – Євангелічний перегляд життя, за допомогою якої, ми можемо почути про Бога одноразово , зустріти Його в Слові та в ближньому і на останок оцінити наш теперішній стан життя за допомогою Євангелії. Протягом кожного дня був час на молитву, працю у групах, відпочинок.
Я не одноразово чув, що Бог має чудовий план для мене, і важливо, щоб його відкрити і зреалізувати. Звісно це не так легко, тому що Божий план не завжди згоден з моїм планом на життя, проте Бог краще знає, що нам потрібно, щоб бути щасливим і щоб осягнути спасіння.
Ісус Христос у розмові з Никодимом сказав йому, що він повинен народитися наново. Нам також треба заново народитися, щоб краще розуміти Бога, Його волю, щоб поглиблювати свою віру і відносини з Ним. Ісус Христос своєю смертю на хресті відкупив нас усіх, але наше спасіння залежить від кожного з нас, від нашої співпраці з Ним.

IMG_9025-700x445

IMG_9054-700x466

У суботу ми йшли у паломництві до фігури св. Михаїла Архангела, що знаходиться у Мостиськах, тат ми запалили свічку та молилися за жертви голодомору на Україні, а також про мир та спокій у нашій державі.
Неділя – останній день реколекцій. Кінець, але так на справді це тільки початок, бо все наше життя це реколекції. Бути свідком Ісуса Христа – це завдання і виклик для кожного з нас, ми не повинні боятися говорити про Бога, про Його великі діла, про Його безмежне бажання спасіння кожного з нас. За все те, що Бог робить у нашому житті Слава Господу.

IMG_8948-700x466Організатори запрошують на наступні оазові реколекції, які відбудуться 12-14 грудня у Вищій Духовній Семінарії св. Йосипа, що у Львові–Брюховичах.

Мар‛юш Кордек, парафія Матері Божої Фатімської, с. Крисовичі

(за матеріалами diocese-lviv.org)