Молоді сім’ї відвідали Польщу

Літні місяці – пора відпочинку час, коли варто зупинитися, відкинути проблеми та присвятити час собі та своїм близьким. Наша парафія організувала гарний  відпочинок для подружніх пар у курортних містечках Польщі.  Час проведений на відпочинку був плідним, насиченим та цікавим.

DSC_1904

Сімї з Буська відвідали санктуарій Матері Божої «Свята Липка», де насолоджувались мелодіями прекрасного органу, були учасниками захопливого дійства у ковбойському містечку Мронгвілл.  Вразив також комплекс військових  фортифікаційних споруд у лісі, які будувалися за планом Гітлера для захоплення Європи під час ІІ світової війни.

DSC_1878

DSC_2270

DSC_2169

Багато позитивних емоцій залишили відвідини міні зоопарку, де усіх тваринок можна було годувати з рук.

DSC_2768

DSC_2738

DSC_2794

DSC_2796

Ще довго будуть згадуватися красиві порти з великими та малими кораблями, яхтами та човнами… Наче в добрій казці почували себе молодші парафіяни розглядаючи мальовничу архітектуру портових містечок Гданська, Гдині та Сопота… 8 днів промайнули швидко та захопливо, до дому повертатись не дуже й хотілося…

DSC_2847

DSC_2957

Мандрівка до Польщі не була лише відпочинком на морі. Разом з вікарієм о. Томашем, подружжя разом з дітьми кожен день брали участь у Службі Божій, слухали  проповіді та настанови, намагалися глибше зрозуміти суть та призначення подружнього зв’язку.  Також була приємна та несподівана зустріч з учасниками спільноти «Домашня Церква» з Польщі. Спілкування було веселим та плідним. Родини з різних держав поділилися своїми різними проблемами та знайшли багато спільного у подружньому житті в світлі Божої любові. Важливим акцентом було бажання співпраці та допомоги у організації спільноти  «Домашньої Церкви» в Буську.

Завершальним акордом мандрівки стала екскурсія вечірньою Варшавою, столицею Польщі, яка вразила вдалим поєднанням затишку старого міста з величчю та неординарністю новобудов.

Попри шквал емоцій та океан позитивних емоцій, найважливіше що вдалося здобути і привезти до рідної домівки в Україні, це відчуття Божої любові та опіки для подруж та сімей і велике натхнення до праці над собою та своєю сімєю.